Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Stłuczka na przejściu dla pieszych 9 02 2015 - Dąbrowa Tarnowska ul. 1 Maja

 
To "Przejście dla pieszych" jest usytuowane w bardzo niebezpiecznym miejscu w Dąbrowie Tarnowskiej ul. 1 Maja - Droga Krajowa ( Warszawa - Kielce- Tarnów - Nowy Sącz - Krynica ) Dość nieszczęść ludzkich i nadmiernego ryzykowania zdrowia i życia. Ci którzy to stwierdzili przechodzą w innym bezpiecznym ale pozbawionego oznaczenia miejscu z dala od niebezpiecznego zakrętu. W miejscu istniejącego obecnie przejścia która należy niezwłocznie usunąć należy przedłużyć istniejącą już ochronę ustawioną wzdłuż chodnika składającą się ze słupków i łańcuchów do proponowanej nowej lokalizacji na przeciwko APTEKI

 


Krzysztof Poloński
 
Data pliku video: 2015-02-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat dąbrowski – powiat  północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej.W skład powiatu wchodzą gminy: Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Bolesław, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno oraz Radgoszcz zajmując powierzchnię 530 km².

  Tereny powiatu dąbrowskiego obfitują w lasy, małe rzeki, pola uprawne, urzekają krajobrazem, a wszystko to w połączeniu z brakiem wielkiego przemysłu czyni powiat interesującym dla rekreacji, sportu i turystyki.

  Najciekawszy zabytek tutejszej architektury stanowi  Synagoga w Dąbrowie Tarnowskiej - obecnie siedziba Ośrodka Spotkań Kultur. Turystów przyciąga także  Muzeum Drogownictwa w Szczucinie, gromadzące pamiątki, maszyny, urządzenia do budowy dróg i mostów oraz dokumenty historyczne  związane z budownictwem drogowym.


  Przez powiat tarnowski przebiega DK nr 73 oraz tzw, szczucinka czyli linia kolejowa Tarnów-Szczucin.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola