Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Szpachlowanie malowanie remonty

 

Szpachlowanie od 9zł/m2 Malowanie od 3,30zł/m2 Nasza firma zajmuje się w sposób profesjonalny szpachlowaniem oraz malowaniem na dużą skale metodą tradycyjną oraz za pomocą agregatu dzięki temu praca jest wykonana dokładniej i 3x szybciej. Wykonujemy prace na dużych obiektach(hale, magazyny) oraz domy jednorodzinne. Wykonujemy także kompleksowe wykończenia mieszkań, salonów firmowych w galeriach handlowych. Oferujemy bezpyłową technologię szlifowania ścian dzięki profesjonalnemu sprzętowi usługa jest czysta i dokładna i 3 razy szybciej wykonana. Zapraszamy do współpracy gwarantujemy 100% satysfakcji z naszej pracy. Do 1000m2 oferujemy usługi na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, powyżej 1000m2 na terenie całego kraju!!!! Krzysztof Robak 721 819 154 ZAPRASZAMY POSIADAMY NADAL WOLNE TERMINY !!!!!!!! www.kriss-kriss.pl

Kontakt

Telefon: 721819154

Adres E-mail: sylwia_rogowska@op.pl

 

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat dąbrowski – powiat  północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej.W skład powiatu wchodzą gminy: Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Bolesław, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno oraz Radgoszcz zajmując powierzchnię 530 km².

Tereny powiatu dąbrowskiego obfitują w lasy, małe rzeki, pola uprawne, urzekają krajobrazem, a wszystko to w połączeniu z brakiem wielkiego przemysłu czyni powiat interesującym dla rekreacji, sportu i turystyki.

Najciekawszy zabytek tutejszej architektury stanowi  Synagoga w Dąbrowie Tarnowskiej - obecnie siedziba Ośrodka Spotkań Kultur. Turystów przyciąga także  Muzeum Drogownictwa w Szczucinie, gromadzące pamiątki, maszyny, urządzenia do budowy dróg i mostów oraz dokumenty historyczne  związane z budownictwem drogowym.


Przez powiat tarnowski przebiega DK nr 73 oraz tzw, szczucinka czyli linia kolejowa Tarnów-Szczucin.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola