Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

PRZEWÓZ OSÓB

 

WYLATUJESZ ZA GRANICĘ? WRACASZ? PRZYLATUJE DO CIEBIE RODZINA, ZNAJOMI? - szkoda czasu na pociągi, przesiadki, płatne parkingi... zadzwoń! ZAWIOZĘ LUB PRZYWIOZĘ NA LUB Z LOTNISKA: -Kraków (Balice) -Rzeszów (Jasionka) -Warszawa (Okęcie) -Katowice (Pyrzowice) -Wrocław -Pozostałe lotniska w europie po wcześniejszym uzgodnieniu OD DRZWI DO DRZWI O KAŻDEJ PORZE JEDZIESZ DO SANATORIUM? - nie masz zdrowia na tłuczenie się pociągami z przesiadkami - zadzwoń. -SZYBKO I BEZPIECZNIE - 20 LAT ZA KÓŁKIEM - W KOMFORTOWYCH WARUNKACH (max. 4 osoby) MOŻLIWOŚĆ STAŁEJ WSPÓŁPRACY ORAZ PRZEWOZÓW NA TRASIE TARNÓW-WIEDEŃ-TARNÓW

Kontakt

Telefon: +48 516 691 814

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat dąbrowski – powiat  północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w Dąbrowie Tarnowskiej.W skład powiatu wchodzą gminy: Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Bolesław, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno oraz Radgoszcz zajmując powierzchnię 530 km².

Tereny powiatu dąbrowskiego obfitują w lasy, małe rzeki, pola uprawne, urzekają krajobrazem, a wszystko to w połączeniu z brakiem wielkiego przemysłu czyni powiat interesującym dla rekreacji, sportu i turystyki.

Najciekawszy zabytek tutejszej architektury stanowi  Synagoga w Dąbrowie Tarnowskiej - obecnie siedziba Ośrodka Spotkań Kultur. Turystów przyciąga także  Muzeum Drogownictwa w Szczucinie, gromadzące pamiątki, maszyny, urządzenia do budowy dróg i mostów oraz dokumenty historyczne  związane z budownictwem drogowym.


Przez powiat tarnowski przebiega DK nr 73 oraz tzw, szczucinka czyli linia kolejowa Tarnów-Szczucin.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola